Serwis

Radość tak wielka jak szeroka jest belka

Wycieki cieczy roboczej, za małe ciśnienie, nierównomierny oprysk. wszystko to grozi opryskiwaczowi, jeśli nie będzie on solidnie przygotowany do sezonu. Aby tego uniknąć, trzeba zastosować się do kilku zasad podczas pierwszego uruchomienia tej maszyny.

Rozruch opryskiwacza zależy głównie od tego, w jakim stanie pozostawiono go na zimę. Przed sezonem zimowym maszynę należy przepłukać płynem niezamarzającym, zdemontować wkłady filtrów, rozpylacze, manometr i wykręcić śruby spustowe w pompie.

Niestaranne przygotowanie maszyny niesie większe ryzyko niż niewłaściwy termin zabiegu, a nawet wybór nieodpowiedniego preparatu. Zły stan techniczny opryskiwacza sprawia, że stosowanie pestycydów odbywa się w sposób niekontrolowany, często szkodliwy dla środowiska. Z takimi bądź innymi problemami SPOTKAŁEŚ się już nie raz dlatego też jesteśmy do TWOJEJ dyspozycji.

CZĘŚCI DOSTĘPNE NA MAGAZYNIE
Żaden sprzedawca maszyn rolniczych nie może mieć na magazynie wszystkich części zamiennych, dlatego też musi być w stanie otrzymać je szybko od producenta. Agrio ma na magazynie części za 65 milionów koron czeskich. W przypadku sytuacji nadzwyczajnej jesteśmy w stanie dostarczyć ponad wymiarowe części belek za pomocą własnego sprzętu do 24 godzin. W sezonie magazyn części ma również dyżury weekendowe, w dniach roboczych można się do nas dodzwonić nawet wieczorem. Dostarczenie części zamiennych działa bez ograniczeń również w okresie urlopu zakładowego.

USŁUGI SERWISOWE
Dobry serwis to podstawa długotrwałego zadowolenia klienta. Dzisiejszy klient jest wymagający, potrzebuje aplikować środki ochrony roślin w określonym czasie a pogoda nie zawsze dopisuje. Dlatego jeżeli potrzebuje dokonać aplikacji, maszyna musi działać bez zarzutu. Usterki nie omijają nikogo, dlatego zaplecze serwisowe jest bardzo istotnym elementem. Technicy serwisowi naszych sprzedawców muszą być doskonale wyszkoleni, żeby byli w stanie szybko wykryć usterkę. Muszą mieć również do dyspozycji potrzebne części zamienne, by naprawa nie trwała zbyt długo. W przypadku poważnej usterki jesteśmy jako producent w pełni wyposażeni do przeprowadzenia natychmiastowego zabiegu serwisowego.

GABO Spółka Cywilna
Sarzyn 15B, 09-440 Staroźreby

Stacja Kontroli Opryskiwaczy

Prowadzimy badania techniczne opryskiwaczy, usługa dostępna również z dojazdem do klienta

Kontakt:

Ireneusz Garlej
tel. 501 – 166 – 328

Przemysław Jabłoński
tel. 505  – 188 – 887

Łukasz Jaraźny
tel. 517 – 494 – 306